Automobilių nuoma

Už Jus bus viskas pasirūpinta!

Suteiksime automobilio nuoma sklandžiam ir patogiam naudojimui. Parūpinsime techniškai tvarkingą bei švarų automobilį. Iškilusias problemas su automobiliu palikite mums, jokių aptarnavimo mokesčių.

Šiuo metu nuomuojami automobilai

Toyota Auris (išnuomotas)

Toyota Auris hibridas yra kitas įdomus pasirinkimas iš Toyota gamintojo, pasižymintis hibridine jėgos trauka. Šis modelis buvo sukurtas siekiant pasiūlyti kompaktišką automobilį su efektyvia hibridine sistema.

Toyota Auris hibridas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie ieško ekologiško ir ekonominio automobilio, kuris taip pat pasižymi moderniu dizainu ir patogumu. Šis modelis gali būti vertinamas dėl savo gebėjimo derinti hibridinę technologiją su kompaktišku ir patogiu automobiliu.

Toyota Prius (išnuomotas)

Toyota Prius III modelio kuro sąnaudos buvo vienas iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių daug žmonių pasirinko šį automobilį. Pagrindinė priežastis yra hibridinė jėgos trauka, kuri leidžia sumažinti kuro sąnaudas mieste ir kitose situacijose, kur dažnai vyksta sustojimai ir važiavimas mažais greičiais.

Pagal oficialius duomenis, Toyota Prius III modelio vidutinės miesto kuro sąnaudos gali būti apie 4,6–4,9 litro per 100 km. Tai reiškia, kad automobilis gali nuvažiuoti ilgą atstumą naudodamas mažai kuro, nes elektros variklis aktyvuojamas dažnai vykstant mieste.

Toyota Prius III (išnuomotas)

Toyota Prius III metų modelis yra žinomas dėl savo aukšto patikimumo ir ilgaamžiškumo. Toyota bendrai garsėja kaip automobilių gamintojas, kuris pabrėžia inžinerinį kokybę ir patikimumą, o Prius yra vienas iš tokių modelių, kuris palankiai vertinamas vairuotojų ir ekspertų.

Toyota Prius III (išnuomotas)

Toyota Prius III modelis taip pat pasižymi moderniu ir funkcionaliu interjeru, kuriame yra daugybė patogumų ir technologinių sprendimų. Automobilis gali turėti įvairius aksesuarus, tokius kaip įmontuotas navigacijos sistema, priekinio ir galinio vaizdo kamerų sistema, automatinis oro kondicionierius, ir kt.

Toyota Prius III (išnuomotas)

Toyota Prius II (išnuomotas)

Toyota Prius II modelis yra anksčiau sukurtas, tačiau vis dar laikomas inovatyviu ir reikšmingu hibridiniu automobiliu savo laikotarpiui. Toyota Prius II modelis buvo svarbus žingsnis link masinio hibridinių automobilių naudojimo ir sėkmingai sukūrė pagrindą ateities ekologiškų automobilių plėtrai. Jis išlieka istoriniu modeliu, kuris užtikrino hibridinių automobilių populiarumą.

Kainodara

Kainos preliminarios, viskas priklauso nuo automobilio modelio, kokia nuomos paskirtis ir kuriam laikui planuojate išsinomuoti

Trumpalaikė nuoma

nuo 30 /Diena
  • Paskirtis:
  • Pakaitinis automobilis

Ilgalaikė nuoma

nuo 180 /Savaitė
  • Paskirtis:
  • Kelionėms (prie jūros, į kitas šalis)

Nuoma darbui

nuo 130 /Savaitė
  • Paskirtis:
  • Darbas pavežėju, taksi, maisto išvežiotoju

© 2023 by Beivis